דיגיטל

נגמרה התקופה בה לווינו סוכר וביצים מהשכנה

סגנון, איכות חיים ונוחות הן מילות המפתח והדרך שלנו לחיים המודרניים והעכשוויים. תקופת הקורונה לימדה אותנו דבר או שניים על הרגלי הצריכה שלנו ובעיקר העצימה את הצורך שלנו בחוויית רכישה מהירה, זמינה ומותאמת אישית ככל האפשר. החיים שלנו השתנו מאד בשנתיים האחרונות, כאשר תחום בולט במיוחד הוא הגידול המשמעותי בהיקפי קניית המזון שלנו. יחד עם הגידול, שינינו גם את סגנון הקניה שלנו. הגברנו את רכישת המזון באונליין, חזרנו לרכוש במכולות השכונתיות ואנחנו ממשיכים ומחפשים עוד דרכים לשפר ולייעל את הצרכים ולהתאימם לסגנון החיים שלנו.

 

למידע נוסף והשארת פרטים >>

 

 

אחד מהחידושים האחרונים בעולמות הקמעונאות וסגנון הצריכה של מוצרי מכולת הוא ללא ספק המכולות האוטונומיות הממוקמות בבנייני מגורים ומאפשרות גישה מיידית וקלה למוצרי מזון מגוונים וטריים 24/7. רשת yellow מקבוצת 'פז' סימנה את הקטגוריה החדשה והשיקה את mini yellow, חברה בת של yellow, שפועלת בתוך מגדלי מגורים בהם 70 דירות לפחות. הרשת החדשה מביאה איתה בשורה אמיתית בעולמות הנוחות, משדרגת את חווית רכישת ה"השלמות" ומאפשרת נוחות מקסימלית ושדרוג באיכות החיים הגבוהה לדיירי המגדלים.

אז איך זה עובד? mini yellow היא רשת של "מיני מכולות" הפועלות באמצעות מקררים אוטנומיים חכמים שממוקמים במגדלי מגורים ומיועדים לדיירי הבניין בלבד. מוצעים בהם מגוון של מוצרי מכולת – הכל מבלי לצאת מהבניין או לחכות לשליח. הרכישה נעשית באמצעות הארנק הדיגיטלי של אפליקציית Yellow. נכנסים לאפליקציה, לוחצים על mini yellow בתפריט, ניגשים למקרר וסורקים את ה-QR או מזינים קוד ספרות – הדלת נפתחת וניתן לקחת מה שרוצים. עם סגירת הדלת מסתיימת העסקה והחיוב מתבצע ישירות באפליקציה. כל רכישה צוברת 10% בארנק הדיגיטלי של Yellow, אותם ניתן לממש בסניפי yellow ובסופר פארם.

 

רוצים mini yellow אצלכם בבניין?

השאירו פרטים ונחזור אליכם*

*mini yellow מיועד לבנייני מגורים בהם לפחות 70 דירות

 

בין המוצרים המוצעים לרכישה במקררים ניתן למצוא מגוון רחב של מוצרים בסיסיים כמו חלב, גבינות וביצים, מוצרי פינוק ואירוח כמו שוקולד, משקאות קלים, חטיפים ומעדנים. המוצרים משתנים מפעם לפעם, בהתאם לנתוני הרכישות והצריכה של הדיירים בבניין וברשת.

וכמובן שאין טוב יותר מלשמוע על חווית הרכישה מלקוחות קיימים: רוני, לקוחה מיהוד, אם צעירה המעידה על עצמה "כלקוחה מכורה". איך היא אומרת לנו? "אני לא צריכה להזיז את הרכב, המקרר ממוקם בחניון הבניין שלנו וזה ממש נח. פשוט "סוגר לי פינות". היא מחייכת וממשיכה: "אני בבית עם 3 ילדים, רואה שנגמר חלב או ביצים, או שאחרי שהילדים ישנים סתם בא לי משהו מתוק – אני פשוט יורדת, לא מתלבשת במיוחד, קונה את מה שבא לי או שצריך והכל מתחת לאף, במחירים נוחים ובנוחיות מלאה. נגמרה התקופה שבה היינו צריכים לדפוק בדלת של השכנה בשביל כוס חלב או שתי ביצים לעוגה" היא מסכמת בחיוך.

 

 

אבי, אב לשלושה עבר לאחרונה מראש העין לכפר יונה, ושם כבר ממוקם מקרר של mini yellow. הוא אומר: "כפר יונה זה לא כמו תל אביב שהכל זמין גם בסופי השבוע. הנגישות של המקררים בבניין בו אנחנו מתגוררים מאפשרת לנו לרדת עם הכפכפים והטרינינג הביתי ואפילו לשלוח את הילדים שיודעים כבר לתפעל אפליקציות, שהרי אין פה שימוש בכסף או בכרטיס אשראי. כל אלו נותנים לנו שירות פנטסטי" הוא אומר ומוסיף: "אם אני נזכר שחסר לנו בארוחת הערב למשל גבינה, או ביצים ודברים קריטיים במיוחד עם ילדים, אני פשוט יורד לmini yellow וקונה, אפילו לא יוצא מהבניין פעם הייתי נוסע בשבת בבוקר לקנות חלב שנגמר. היום גם אם נפלו עלינו אורחים ללא תאום מראש, חסרה גבינה צהובה לכריך של הילד לארוחת 10 בבית הספר, או שאני צריך לקנות פיצוחים לפני משחק כדורגל – הכל זמין לי והעיקר הוא שהרכישה כל כך קלה ונוחה – מבחינתי אלו החיים הטובים בעידן המודרני."

נכון להיום Mini yellow נמצאת בכ-300 מגדלי מגורים באזורים שונים בארץ ובמהלך השנה הקרובה עתידה החברה לצמוח ולהגיע לכ 1,000 מגדלי מגורים ואף יותר. אם גם אתם רוצים mini yellow אצלכם בבניין כל שיש לעשות הוא להכנס לאתר בכתובת https://www.miniyellow.co.il להשאיר את הפרטים בעמוד המפרט כיצד מצטרפים, ויחזרו אליכם.

היי, הכתבה עניינה אותך?

  • 0 כן
  • 1 מאוד
  • 0 לא